יום חמישי, 17 בפברואר 2011

איומים על חייה של מתמודדת האח הגדול, פרידה הכט

פרידה הכט לא מתרגשת מהדחות, אבל אחרי התבטאויותיה השנויות במחלוקת כדאי לה להישאר בוילה בנווה אילן לפחות לעוד זמן מה, עד שהאיומים לחייה יפסקו. וואלה! סלבס בודי גארד

פרידה הכט היא ללא ספק אחת הדמויות הבולטות פיזית וערכית בבית האח הגדול. כבר מתחילת הריאליטי דאגה זו לספק אקשן ובימים האחרונים אף נתפסה בהתבטאות בעייתית, כשאמרה שהיא מפרגנת למחבלים מתאבדים.
בימים האחרונים התקבלו במסעדתה של הכט מספר רב של טלפונים ותלונות מאנשים שהתקשרו להתלונן ולהביע את דעותיהם על פרידה. חלק בצורה "עדינה" ואחרים לא ממש.
אתמול למשל התקבלה במסעדה שיחה מגבר אנונימי שאיים על חייה של זו כשאמר שברגע שתצא מבית האח היא לא תישאר בחיים עוד הרבה זמן.
וואלה! סלבס הרימה טלפון דחוף למסעדה של פרידה וזה מה שנמסר לה:
"מתחילת התכנית התקשרו למסעדה כל הזמן, אמרו דברים טובים על פרידה וחיזקו אותה. הקללות זו תופעה חדשה.
יש לנו מנה נאה של שיחות לא נעימות. כשהיו איומים ממש משמעותיים, הגשנו תלונה במשטרה. כל הזמן מתקשרים לפה, אנשים משחררים קיטור, שיהיו בריאים, אבל אנחנו מציעים להם במקום משהו לאכול".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share