יום שלישי, 15 בפברואר 2011

יורם משיב מלחמה לפרידה

מתברר שגם מודחי "האח הגדול" כלל לא התרשמו מההתבטאות החריפה של הדיירת פרידה בנוגע למחבלים מתאבדים. יורם כהן, שהיה אחד מאויביה של פרידה בבית טוען: "אני משונה, כשמתחבל מתפוצץ לידי זה לא עושה לי טוב", ומוסיף: "האישה הזאת באה עם אג'נדה ברורה"

הסערה סביב ההתבטאות של פרידה, דיירת "האח הגדול" ממשיכה לעורר סערה: יורם כהן, שהודח מהתכנית לפני מספר שבועות, מגיב לדבריה של פרידה וטוען: "האישה הזאת באה עם אג'נדה ברורה".

אתמול תועדה פרידה אומרת בשידור חי בבית האח בגדול: "אני מפרגנת לפלסטינים שיבואו עכשיו ויתפוצצו מולי. אני אפרגן להם שהם מצליחים ואני בטוחה שההצלחה שלהם תעשה לנו טוב". הדברים עוררו סערה וביקורת ברשתות חברתיות ופורומים.
יורם כהן, שהודח מבית "האח הגדול", הגיב בתכנית "שש" עם סיוון רהב מאיר לדבריה של פרידה ואמר: "אני משונה, שמתחבל מתפוצץ לידי זה לא עושה לי טוב. את מכירה מישהו שזה יעשה לו טוב? יש פה משהו עקום".

יורם הוסיף: "האישה הזאת באה עם אג'נדה ברורה, היא יודעת מה היא עושה והיא עושה זאת בכוונה. כמו שאת התנ"ך היא הכניסה לשירותים בכוונה", הוסיף בכעס. בניסיון לסכם את החוויה שאמר, הודה יורם כי למרות הקשיים והמריבות היה חוזר על כל התהליך שוב, גם על ההדחה.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share