יום שני, 12 בספטמבר 2011

קשת מוציאה עובדים לחופשה ללא תשלום

למרות שיאי הרייטינג בשבועות האחרונים, זכיינית ערוץ 2 תסיים את הרבעון בהפסד עקב ההאטה בפרסום ■ במסגרת הקיצוצים תידחה הפקת "האח הגדול" לתחילת השנה הבאה
עובדי זכיינית ערוץ 2 קשת יחלו לקחת לסירוגין ימי חופשה ללא תשלום (חל"ת), לבקשת הנהלת החברה. מדובר בימים ספורים שאותם מתבקש לקחת כל אחד מכ-350 עובדי החברה. זאת, לאור התוצאות החלשות של הרבעון האחרון וההאטה הדרמטית בשוק הפרסום, שצלל בכ-20%.
כמו כן, ל"גלובס" נודע כי לאור החשש מהכנסות נמוכות מהמצופה, מתוכננת גם הפקת "האח הגדול" להידחות לראשית השנה הבאה.
יצוין כי החל מ-2012 תעבור קשת לשידור של 3 ימים בשבוע ורשת ל-4 ימים, מה שמחדד את הצורך בקיצוצים. עוד נודע כי לצד שורה של הקפאת הפקות התבקשו ההפקות האחרות לקצץ בהוצאות.
בין היתר הוקפאו ונדחו הפקות אחרות אשר אמורות היו לעלות במסגרת רבעון זה, ובהן "3" הדוקומנטרית ו"אליפות ישראל בדקה". עליית "נשואים פלוס" ו"אמא מחליפה" נדחו כנראה.
מדובר במשבר שמקיף את שוק הטלוויזיה המסחרית כולו. על-פי ההערכה, הרבעון השלישי לבדו יסתיים בהפסד של 50 מיליון שקל. ההאטה בשוק הפרסום נובעת בין היתר מהמחאה החברתית. בנוסף, חלה התייקרות בהוצאות התוכן.
המשבר תקף את התעשייה ברבעון שמסורתית הוא החזק ביותר. הדבר יביא לכך שלמרות שקשת רשמה שיאי רייטינג בשבועות האחרונים, היא תסיים את הרבעון בהפסד. עם זאת, היא לא בהכרח צפויה לסיים את השנה באופן דומה, אולם גם לא צפויה להרוויח.
גורמים בזכיינית אישרו כי מצב השוק מחייב התאמות מחדש.
מקשת נמסר: "איננו מפרטים את תנאי העסקת עובדינו".

גלובוס
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share