יום שני, 23 בינואר 2012

הדו"ח היומי: סיכום היום ה-22

אביבית וערן ממשיכים להתקרב, בעוד שאר הדיירים עסוקים בהכנות לקראת כניסת הדייר החדש. איך החמיא יוסי ליעל, מה חושב סער על יחסי מין ולמה סופי הציעה לאביבית לוותר על גברים ולעבור לנשים? צפו בדוח המלא

היום ה-22 נפתח בשיחה בין אביבית לערן בנושא נומרולוגיה, והמשיך בדיון על האוכל שיכינו הדיירים לאביב לאחר שייכנס לבית. מאוחר יותר סיפר יוסי ליעל כמה הוא אוהב לשחק לה בשיער, וקים שישב בצד ניסה לנחש את מערכת היחסים בין יעל לבין שאר בני המשפחה שלה.

לקראת הצהריים התווכחו תמיר, יעל וסער על משמעות הרבייה בין המינים וסער טען שהאופן בו האדם מתעצב בחברה משפיע עליו לא פחות מאשר הרגשות הבסיסיים שלו. בחדר השינה ניסה ערן להבין מאביבית אם יש לה בן זוג בתוך הבית, והיא התעקשה על כך שהוא כנראה לא הבין נכון כי אין לה אף אחד.

בסלון שיתף יוסי את הדיירים בלוח הזמנים הצפוף שהיה לו לפני שנכנס לבית האח הגדול, ואביבית שהצטרפה לשיחה הכריזה ש"אין לה עצבים לגברים". סופי ניסתה לעודד אותה, והציעה לה לעבור למין השני.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share