יום שני, 20 בפברואר 2012

הדו"ח היומי: סיכום היום ה-50

יומיים לפני אמצע העונה והדיירים עדיין מגלים דברים חדשים אחד על השני. למה כת מסתורית ניסתה לחטוף את אביבית בארצות הברית, איך סער מזכיר ללירון את האקס שלה ומה סיפר תמיר על הילדות שלו? צפו בדוח המלא

עוד לפני שהתחיל היום ה-50 בבית האח הגדול, שרי, יאנה וסופי ניהלו קרב כריות סוער שהטריף את יעל. לאחר שהרוחות נרגעו דיברו שרי וסופי על איתם, ושרי טענה שאיתם לא נותן לאחרים לראות באמת מה עובר עליו ומדבר בעיקר על ההתמודדות ולא על הקשיים. בהמשך הלילה, הצטרפה לירון לשיחת הבנות וסיפרה להן שסער דומה לאקס שלה ביצירתיות, בביטחון ובשקט.

בבוקר יום ה-50, לירון סיפרה לערן שהריח שלו מזכיר לה את הבית וערן התלוצץ וטען שהכל מתוכנן בבית. בהמשך היום עישנו סער ויעל סיגריה בחוץ, למרות מזג האוויר הקר והגשום, ויעל סיפרה שאם היא הייתה גבר שהיה יוצא לדייט עם לירון, היא היתה בורחת באמצע. לקראת הצהריים סיפר תמיר לדיירים שכילד לא קיבל ביטחון מהמורים בבית הספר ושתמיד הוציאו אותו מהכיתה ובגלל זה הוא לא אהב את המקום בו גדל. בינתיים בנסט, סיפרה אביבית לצבי איך כמעט הסתבכה עם כת שחוטפת יהודיות בארצות הברית ואיך ניצלה ברגע האחרון ונמלטה לישראל דרך שוויץ.

לקראת הערב אביבית ויאנה המשיכו להתקרב ואביבית הדביקה ליאנה ריסים מלאכותיים אך יאנה התקשתה להתרגל ללוק החדש. לאחר מכן התכנסו הדיירים בסלון הבית וגילו להפתעתם את רשימת המועמדים להדחה, הכוללת השבוע את אביבית, יעל וסער. אביבית התקשתה לקבל את הבשורה, ופרצה בבכי בעוד תמיר, יעל וסופי ניסו להרגיע אותה.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share