יום שלישי, 21 בפברואר 2012

הדו"ח היומי: סיכום היום ה-51

המועמדים להדחה מתחילים להרגיש את הלחץ, והדעות לגבי הדיירים החדשים חלוקות. איזה ריקוד לימד תמיר את צבי, מה בישלה לירון ואיזה מכנה משותף יש לסער וערן? צפו בדוח המלא

היום ה-51 בבית האח הגדול נפתח בשיחות בין המועמדים להדחה לדיירים. תמיר עודד את אביבית ואמר לה שלדעתו היא לא תעזוב, כשבינתיים בתוך הבית יעל וסער מנסים לחשוב מה יקרה אם רק אחד מהם יודח. בשעות הבוקר הסכימו יעל ואביבית על כך שצריך לקחת את הכל בכיף, כשבינתיים בחצר תמיר ניסה ללמד את צבי לרקוד שירים של ליידי גאגא.

לאחר מכן דיברו הדיירים בפינת העישון על התור למקלחת, ויעל אמרה בצחוק שבדרך כלל היא נכנסת למקלחת עם סער כדי לחסוך מים לכל השאר. כשהשמש יצאה בילו ערן ואביבית על מיטות השיזוף ודיברו על מערכות היחסים של כל אחד מהם עם לירון וצבי.

לקראת הצהריים נכנסה לירון למטבח כדי לבשל ונעזרה באביבית כדי לדעת כמה אורז להכין. בינתיים בחצר הדעות לגבי לירון המשיכו להיות חלוקות, ובעוד יעל וסער הסכימו על כך שבקרוב יהיה פיצוץ בינה לבין שאר הבית דווקא יאנה סיפרה כמה הן התקרבו.

בתוך הבית ניהלו עינב וצבי שיחה עם הדיירים הותיקים על סטריאוטיפים, ויעל אמרה לצבי שכשהוא ייצא מהבית בחורות ירדפו אחריו אך הוא נזהר ואמר שצריך לראות אם אביבית תסכים. בערב גילה ערן לסער על כך שהוא מתעטש משוקולד מריר, וסער נדהם לגלות את זה כי גם הוא לוקה בתסמינים דומים. היום הסתיים במתיחה קטנה שניסתה יעל לעשות לתמיר וסער כשסיפרה להם שכביכול התבקשה לעזוב את הבית, אך היא לא הצליחה והם לא האמינו.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share