יום חמישי, 16 בפברואר 2012

האקס של יאנה מ"האח הגדול" נחשף

תכירו את האקס עליו מדברת יאנה יוסף כל הזמן: עמית חשאי, סטנדאפיסט ושחקן. וכן, הוא מזכיר קצת את קותי, אולי זה המקור למשיכה המיידית?
עמית חשאי, האקס של יאנה (צילום: בן סוסנה ,mako)
בימים אלו אתם יכולים לראות את יאנה יוסף בבית "האח הגדול", בעיצומם של יחסי אהבה - שנאה רצופי עליות ומורדות עם קותי סבג. אבל לא הרבה לפני שנכנסה לבית הנצפה במדינה, יוסף ניהלה מערכת יחסים ארוכה עם בחור אחר, שקצת מזכיר את סבג במראה.
צופי ערוץ 20 בטח שמעו את יוסף מדברת לא מעט על האקס המיתולוגי שלה, והגיע הזמן להכיר אותו - נעים מאוד, עמית חשאי, סטנדאפיסט ושחקן בן 24, במקור מנתניה והיום מתגורר בתל אביב.
מקורבים לשניים מספרים שהם היו ביחד קרוב לשנה. הם נפרדו קצת לפני שנכנסה לבית "האח", גם בגלל התכנית אבל לא רק. מאז, לפי אותם מקורבים, חשאי המשיך הלאה וכפי שאנחנו יכולים לראות גם יאנה, אבל הם לא פוסלים אופציה לקאמבק עתידי, כשיוסף תצא מהבית ותחזור למציאות.
אז קבלו הצצה ראשונה לחשאי, שללא ספק מזכיר בצורה מסוימת את אותו סבג אליו יאנה צמודה בבית. אולי זה גם מסביר את הסיבה למשיכה המיידית של יוסף אל קותי?
חשאי, מה חושב על יאנה?
"אני מאחל ליאנה רק טוב, שתצליח ושתביא את המיליון".
עוקב אחריה בתוכנית?
"לצערי אין לי זמן לצפות אבל סבתא שלי מקליטה לי".
אגב, יוסף סיפרה גם שבעבר יצאה עם הזמר נתן גושן שאפילו כתב עליה את אחד משיריו. מצאנו קליפ פארודי מבית היוצר של חשאי ושל הקולגה שלו, איתי לוקאץ', על שירו של גושן "כל מה שיש לי", שאותו עשו והעלו לרשת לפני שלושה חודשים. קשור ליוסף או סתם ככה? תחליטו אתם.


שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share