יום רביעי, 29 בפברואר 2012

לירון עונה על כל השאלות שלכם באירוח וידאו

לירון הגיעה לאירוח וידאו וענתה על כל מה שאתם הגולשים רציתם לדעת: מה היא חושבת על אביבית, על מי מהדיירים היא שינתה את דעתה ולמה היא בכלל נכנסה לבית האח הגדול? צפו באירוח של לירון

המודחת השביעית מבית האח הגדול, לירון זהבי, הגיעה לענות על כל השאלות שלכם הגולשים באירוח וידאו מיוחד בהנחייתו של זוהר ישראל. כמו בכל שבוע הגולשים עלו לאוויר, השאירו שאלות ללירון, וגם קיבלו הזדמנות לראיין אותה בשידור חי. אז מה עניין אתכם לדעת על לירון? קבלו את השאלות הנבחרות:

מה למדת בבית?
"למדתי לא להיכנס למריבות סתם, לדעת להתאפק" אומרת לירון. "המטרה היא תמיד ללמוד להשתפר. למדתי שצריך לפעמים לעגל פינות. לא הפכתי להיות מה שאני לא, אבל הלכתי בין הטיפות".
מה את חושבת על אביבית?
"אביבית היא אישה יפה מבפנים, אבל מאד חסרת ביטחון", ענתה לירון והסבירה שחוסר הביטחון של אביבית מתבטא בכל דבר שהיא עושה, ולא בהתנהגות ספציפית.

אם את כזאת סטרילית, למה נכנסת לבית עם כל כך הרבה אנשים?
לירון לא התבלבלה לרגע וגם לא נטשה את האג'נדה הנקייה שלה כשענתה: "זה שחיים בבית הרבה אנשים, ממש לא אומר שהוא צריך להיות מזוהם".

אם לא היית מודחת אתמול – היית רוצה להישאר?
"קשה לי לענות על זה", מודה לירון, ומוסיפה ש"אם לא הייתי מודחת אתמול אני מניחה שלא הייתי מבקשת לצאת יותר". בהמשך סיפרה לירון על הגעגועים לבתה ונזכרה ש"יעל אמרה לי לפני שהיא עזבה, שכשהילד מחכה לך מחוץ לדלת - את רוצה ללכת ולקחת אותו".

על מי הדעה שלך הכי השתנתה?
"על יעל", עונה לירון בלי היסוס ומדגישה שדעתה השתנתה לטובה כמובן. "יעל ירדה עלי קשה בהתחלה" היא נזכרת, "אבל כשהתחלנו לדבר הבנתי דברים והחלטתי לנסות לזרום". על הטענה שפגעה באנשים בבית אומרת לירון ש"לא פגעתי מתוך רוע. אם אנשים נפגעו זה בגלל שלא התנסחתי כמו שצריך, ועל זה התנצלתי".
תכניות לעתיד?
"לראות את האנשים שכל כך התגעגעתי אליהם, ולחזור לשגרה. אני צריכה את זה"
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share