יום שני, 13 בפברואר 2012

סופי, אביבית ורגב פונים אליכם

סופי, אביבית ורגב נכנסו לחדר האח הגדול כדי לנסות לשכנע אתכם להשאיר אותם בבית, והתייחסו גם ליחסים ביניהם: אביבית רמזה בעדינות שהיא "לא מסתדרת עם בנות", סופי אמרה בדיפלומטיות ש"יש פה עניין אישי", ורגב דיבר על ערכים. צפו בפנייה ובדיירים שומעים האם הם עברו את משימת הקליפ
הדיירים אמנם צילמו את קליפ יום האהבה לכבוד כניסת הדיירים החדשים, אבל סופי, רגב או אביבית לא יזכו להכיר אותם כי השלושה מועמדים השבוע להדחה ואחד מהם ייצא מהבית עוד לפני שהדיירים החדשים ייכנסו אליו. הערב הם מנצלים את ההזדמנות לפנות לצופים ישירות מתוך חדרו של האח הגדול, ומנסים לשכנע את הצופים להשאיר אותם בבית.
אביבית הייתה הראשונה להיכנס לחדרו של האח, והסבירה שהיא מאד נהנית אך בגלל סיבות שאינן תלויות בה וקשורות לעובדה שהיא לא מצליחה להסתדר עם בנות, היא מועמדת השבוע להדחה. אביבית הדגישה שהיא מאוד מקווה שיסמסו לה וישאירו אותה בבית, והודתה לקהל המדהים ולכל מי שאוהב אותה.
סופי פתחה את הפנייה בהתנצלות על כך שהיא ש"אני שוב פה", אך הכריזה שהיא רוצה להכיר את הדיירים החדשים, ומאד נהנית בבית. "אני מתמודדת מול מתמודדים לא פשוטים ויש פה עניין אישי" הודתה סופי אבל סיכמה בכך בהיא "מתה להישאר ומקווה שתצביעו לי".
רגב פנה דווקא למשפחה לחברים ולתומכים שלו, הזכיר שהוא מייצג ערכים, הדגיש שיש לו עודהרבה מה לתת ומה להראות, וביקש מהצופים להצביע עבורו.
הדיירים עוברים בהצלחה את משימת הקליפ
אמש צפו הדיירים בגרסה שלהם לקליפ יום האהבה, והערב שמעו סוף סוף מהאח הגדול האם הצליחו להשיג את מאה אלף הצפיות ובעקבות כך גם לזכות בתקציב מותרות.
התוצאה: החזרות האינטנסיביות הצדיקו את עצמן, והדיירים מילאו את המשימה בהצלחה מלאה.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share