יום שני, 20 בפברואר 2012

התגעגעתם? ג'קי מנחם חוזר

אמנם לא ראינו יותר מדי מג'קי מנחם לאחרונה, אבל הוא עדיין מוקף במעריצים. את הדימיון לקותי מהעונה הנכחית של "האח הגדול" הוא מכחיש "האופי שלנו שונה וגם ההתנהגות שלנו בבית"
ג'קי מנחם בסקטור טאון (צילום: צ'ינו פפראצי ,mako)התגעגעתם? אז קבלו את זוכה העונה הקודמת של "האח הגדול", ג'קי מנחם, שאמנם קצת נעלם בתקופה האחרונה מאור הזרקורים אבל עדיין מתפקד כפרזנטור של חברת האופנה "סקטור טאון".


זו הסיבה שהוא הגיע אתמול אחר הצהריים לחנוך את הסניף החדש של הרשת בקניון הזהב שבראשון לציון. ואתם לא היחידים שהתגעגעו, כי למקום הגיעו שלל מעריצים שרצו להתחכך במנחם, להצטלם, לקבל חתימות ולתת אהבה.
מנחם הגיע לקניון, נכנס למשרדי ההנהלה וכרז לכל המבקרים בקניון שהוא נמצא בחנות של הרשת. הקב"ט הראשי של הקניון הראה לו על מסכי האבטחה כיצד אנשים בכל רחבי הקניון נוהרים לכיוון החנות, סתם כדי שידע שעדיין אוהבים אותו.

אגב, מנחם שומע לא מעט על הדימיון בינו לבין קותי סבג שמככב בעונה הנוכחית של "האח הגדול". הוא, אם תהיתם, לא כל כך מבין מה הקשר.

מנחם, לא מוצא דימיון בינך לבין קותי?
"אני מבין למה נוח לאנשים לשים אותנו באותה המשבצת אבל זה בדיוק כמו שהיה עם ההשוואה לאלירז שדה. מי שיודע לזהות באמת את הקווים של האופי שלי, יודע שקותי ואני ממש שונים אחד מהשני. האופי שלנו שונה וגם הצורה של ההתנהגות שלנו בתוך הבית ועם הדיירים האחרים היא אחרת לגמרי. אני מאחל בהצלחה גדולה לכולם ובטוח שגם העונה הזו הצופים יעשו את ההחלטה הנכונה".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share