יום שישי, 16 במרץ 2012

צבי "לגבר צריכות להיות שערות על הגוף"

הוא לא אוהב שגברים מסירים שיער, לא משתמש בקרמים אף פעם ורוצה להתפרסם. צבי פורטל בראיון על אופנה וסטייל, בבוקר שאחרי ההדחה מבית האח הגדול

צבי פורטל, 34.5, הוא גבר נאה והוא יודע את זה. למרות שהוא מצהיר על כך שישמח להשתלב בשואוביזנס כדוגמן או מנחה, כשהמצלמה עליו - הוא עדיין קצת ביישן: "נהניתי מאוד בצילומים, הייתי קצת נבוך, אבל הצחיקו אותי וזה עזר לי להשתחרר". פורטל, אשקלוני במקור, מלווה באחותו ליום הצילומים אצלנו, ומקבל עדכונים דרכה על מה שקורה בעיר הולדתו: "שמעתי על הקסאמים רק אתמול בלילה. זה לא נעים לדעת שהמשפחה והחברים עוברים את זה עכשיו. הרגשה של מתח לא נוחה". מתחת לחזות המאצ'ואיסטית הקשוחה שלו מסתתר בחור די צנוע, לא עם עודף בטחון עצמי כפי שהצטייר בתכנית לא פעם, שלא משקיע בעצמו יותר מידי:

איך אתה מגדיר את סגנון הלבוש שלך?
"ספורט אלגנט, בגדול. אני יכול ללבוש מכנסיים אלגנטיות עם סניקרס, חולצות טי, בלייזרים, ג'ינסים. העיקר שיהיה שחור בחלק העליון. גם בקיץ אני רק עם שחור, אם אני ממש מתפרע תראי אותי עם חולצה לבנה"
למה שחור כל הזמן?
"אני חושב שזה הכי מחמיא לי. זה משהו שבא ממני, לא כי אמרו לי שזה יפה לי. ככה אני חושב."

אם כך הבגדים שלבשת היום היו ממש צבעוניים עבורך
"כן. מאוד אהבתי את נעלי הסניקרס השחורות עם הפס הלבן."

מה שגרת הטיפוח שלך?
"אני לא עושה כלום. חוץ מהפעם הראשונה שאביבית הוציאה לי שחורים בבית. אני כן מקפיד על זיפים באורך מסוים, אבל זהו. לא מוריד שערות או משהו כזה. לגבר צריכות להיות שערות על הגוף. אני חושב שאדם צריך ללכת עם הטבע. אם מישהו לא מרגיש בנוח עם זה עדיף שיוריד, אם זה באמת יוצא דופן, אבל אני לא אוהב שגברים מורידים שערות. בעיני זה קצת נשי."

אז מה תגיד על קרמים לגברים?
"זה מצחיק אותי. ערן בבית היה שם קרם במרפקים מפני שהעור שלו יבש. אני אף פעם לא שמתי קרם, כמו שאני אף פעם לא אעשה טיפול פנים"

אז איך גבר גבר כמוך עושה קניות?
"אחותי היפה עוזרת לי הרבה בדרך כלל. אני גם ככה קונה רק חולצות שחורות, אז אני לא מסתבך. הוצאות על בגדים לא מסתכמות אצלי להוצאה קבועה בחודש. אם אני צריך משהו ספציפי אני הולך וקונה"

מה הפריט הכי יקר בארון שלך?
"הנעליים האלה שאני נועל, שחורות כמובן, מזארה"

הכי זול?
"חולצות שחורות מהשוק, שלוש במאה. אני אוהב בייסיק. לא לובש מותגים בדרך כלל. אני קונה בזארה, H&M. בקסטרו וברנואר אני לא קונה."

איך אתה עם הגוף שלך?
"אוהב את הגוף שלי, הכל, חוץ מהאצבעות ברגליים. אני יודע שיש לי עצמות לחיים טובות, ככה אומרים לי. אני לא עושה ספורט ולא דיאטות"

הספקת לראות את עצמך בטלוויזיה?
"כן, אתמול בלילה. בחלק מהמקרים אהבתי את איך שנראיתי וחלק לא."
ומה היית רוצה שיקרה עכשיו?
"אני עוד לא ממש מעכל, אני מקבל הרבה אהבה בחוץ וזה מוזר לי ומרגש אותי. אנשים צועקים לי ברחוב, קוראים לי בשם שלי, זה עושה לי טוב. אני אשמח לעשות דברים חדשים בכוון של פרסום, אני רוצה. הכל קצת מבולבל כרגע אבל אני אבחן הצעות אם יגיעו, אני מאוד אשמח."

הפרסום זאת המטרה שלשמה נכנסת לבית?
"לא חשבתי על זה כשנכנסתי לבית, אבל מאתמול, מהרגע שיצאתי, כבר קיבלתי הצעות לדוגמנות או טלוויזיה ואם יש משהו שיעניין אותי אני אזרום עם זה"

איך אתה מרגיש היום בכללי, אחרי ההדחה?
"הייתה לי חוויה מדהימה ואמרתי שזאת המסיבת סיום של תקופת החגיגות שלי בחיים. עכשיו אני רוצה למצוא זוגיות טובה. אביבית מדהימה ואני אחכה שהיא תצא. כשזה יקרה נפגש ונראה מה קורה. הייתי בקשרים ארוכים בחיים שלי ואני מוכן להתמסד"
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share