יום שני, 26 במרץ 2012

ערן עובר לתל אביב ומתכנן טיסה לחו"ל

רגע אחרי שנבעט מבית האח הגדול, ערן טרטאקובסקי כבר מוכן לחיים החדשים שלו. לא, הוא לא רוצה תוכנית טלוויזיה, אלא בעיקר לבלות ולעבוד בעבודה מועדפת. וואלה! סלבס מתדלקת
ג'ינס מטונף וכפכפים נטולי גרביים. ערן בביזארכנראה שהפרידה של ערן טרטאקובסקי מבית "האח הגדול" (ומסער סקלי) השפיעה על הביטחוניסט הרגיש יותר ממה שציפינו. בזמן שפליטים אחרים מתרוצצים בין אודישנים ופגישות עבודה שנועדו להשאיר אותם בתודעה רק עוד רגע אחד, טרטקובסקי מכוון לעתיד אחר לחלוטין.

המודח החתיך השאיר מאחור את נטלי, שחיכתה לו מחוץ לבית בזמן שהוא ואביבית שיחקו ביפה ויחפן, ועבר לדירה של חבר בתל אביב. אמש, באירוע של חברת הטיפוח "שמן מרוקאי" שהתקיים במועדון ה"טראסק" בנמל תל אביב, סיפר טרטקובסקי שהוא מבולבל, ומרגיש שהוא חייב לחקור את חיי הלילה של תל אביב. אולי כדאי שיחקור קודם את נפלאותיו של מסע קניות שיגאל אותו מהג'ינס המוכתם והכפכפים המאוסים?


אז לצורך המשימה החדשה שלקח על עצמו, השאיר טרטקובסקי את נטלי בדירה בבאר שבע ועבר להתגורר בדירה של חבר בעיר החטאים, כדי שיוכל לחקור בכל הכוח את כל המועדונים שיש לסיטי להציע. בהצלחה עם זה.


במקביל לחגיגות בעיר הגדולה, ערן סיפר שהוא מתכונן לקראת טיול ארוך בחו"ל, ונכון להיום חוסך כמה שיותר כסף, לטובת המטרה. השוס: טרטקובסקי לא שולל אופציה של עבודה מועדפת, כלומר לעבוד באחד הג'ובים המזכים חיילים משוחררים כמו גיבורנו בצ'ופר כספי מהמדינה . המשמעות היא שייתכן שבקרוב תיתקלו בבחור נאה ומזוקן בתחנת הדלק הקרובה לביתכם. שיא הסטייל.


עוד נדהמו לשמוע את תוכניותיו של ערן באירוע אמש: ליהיא גרינר, שסיפרה שהיא מעריצה ענקית של פליט הריאליטי, יוסי סרור שהגיע מהצפון במיוחד כדי להשתתף באירוע, חני נחמיאס ובתה שהתעלקו על טרטקובסקי, פליטת "The Voice" דנה דור, טום קשתי מ"המירוץ למיליון", צבי פורטל, רמה מסינגר ועוד כמה פנים מוכרות.

וואלה! סלבס עשתה עבודה מועדפת בחקלאות. עד עכשיו לא הבוס לא החזיר לה את הדרכון.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share