יום ראשון, 11 במרץ 2012

איתם על הימים שאחרי: "יש תחושה אחרת ברחוב"

איתם ישראלי עבר המון תהליכים אישיים בבית האח הגדול אך כיום הוא מבין שהצליח להשפיע גם על אנשים אחרים: "אמנם לא נכנסתי כדי לעשות שינוי חברתי, אבל מתגובות ששמעתי מעיוורים הם כולם מודים על תחושה אחרת שמלווה אותם כשהם מסתובבים ברחוב"

הבוקר הגיע המודח הטרי מבית האח הגדול, איתם ישראלי, אל התכנית "יום חדש" כדי לספר על פרק הזמן שעבר מאז שיצא מהבית ועד היום. "האמת שאני עוד לא מעכל. אחת החוויות המדהימות היא שפתאום שמתי לב שאנשים כבר לא מפחדים לגשת לעיוור", הוא אומר בכנות. "אנשים מכירים אותי כמו חבר או בן משפחה. קודם זה לא היה ככה. זו הרגשה מדהימה".

בהמשך הודה איתם שהוא נכנס לבית עם מטרות אישיות, אך מוסיף שיש גם תהליכים אותם גילה רק בדיעבד: "אמנם לא נכנסתי כדי לעשות שינוי חברתי בעולם העיוורים, אבל מתגובות ששמעתי מעיוורים הם כולם מודים על תחושה אחרת שמלווה אותם כשהם מסתובבים ברחוב".
"אם היום עיוורים ירגישו חופשי להיכנס לבתי עסק ומוניות בלי שיגידו להם לא להכניס את הכלב, אז אולי וולטר עשה שירות טוב. הוא סבל מספיק בשביל זה", אומר איתם.

"ביום בו החלטתי להיכנס הבנתי שהחשיפה ברחוב היא הדבר המפחיד ביותר, אבל היום אני מתמודד עם זה", מסכם איתם. "מי יזכה? אין לי מושג, אבל הלוואי שזה יהיה תמיר".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share