יום רביעי, 11 באפריל 2012

שרי שימחוב עוברת לגור עם החבר

שלושה חודשים בבית "האח הגדול" גרמו לשרי שימחוב להבין שהיא צריכה לעזוב את דירת השותפות שלה ולעבור לדירה התל אביבית של בן הזוג. "אני רוצה להיות קרובה לבנאדם שהכי תומך בי", היא מסבירה
מוטי להב השיק בר - שרי שימחוב (צילום: ברק פכטר ,mako)בתחילת השבוע גילינו לכם שלשרי שימחוב היה בן זוג שחיכה לה מחוץ לבית "האח הגדול" בזמן שהיא העבירה שם למעלה משלושה חודשים.

עכשיו הגיע הזמן לספר לכם ששימחוב ובן הזוג, ערן סלע (30), החליטו לאחד כתובות באופן רשמי. השניים צמודים כבר קרוב לשנתיים ומאז סיום התכנית הם מעבירים את רוב זמנם הפנוי ביחד, מאוהבים מתמיד ונראים כאילו התקופה בנפרד לא הולכת לפגוע אפילו במעט בזוגיות שלהם.
לפני ששימחוב נכנסה לבית "האח הגדול" היא התגוררה בדירה בתל אביב יחד עם שלוש שותפות. אך הגעגועים עשו את שלהם ויומיים אחרי שיצאה מהבית הנצפה במדינה, שימחוב החליטה להיפרד מהשותפות ולהעביר את חפציה באופן רשמי לדירתו התל אביבית של סלע ברחוב הירקון.

שימחוב, מזל טוב.
"תודה. החלטנו לעשות את זה עכשיו כי אני פשוט מרגישה פה הכי טוב. זו תקופה לא פשוטה בשבילי, אז אני רוצה להיות קרובה לבנאדם שהכי תומך בי ולמקום בו אני מרגישה הכי בבית".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share