יום ראשון, 15 באפריל 2012

קותי, תמיר ויאנה חוזרים הביתה

כמעט שבועיים אחרי שיצאו מבית האח הגדול ישודר הערב בשעה 21:00 סרט המתעד את החזרה לשגרה של קותי, תמיר ויאנה. איך נראה המפגש הראשון שלהם עם המשפחות, מה היו התגובות ברחוב ומה הם עשו בבוקר הראשון שלהם לבד? קבלו הצצה ראשונה

הערב ישודר הסרט שליווה את חמישיית הגמר של העונה האחרונה מערב הגמר הגדול ועז חזרתם לחיים שמחוץ לבית. הבוקר הגיע אחד מגיבורי הסרט, תמיר ורדי, אל התכנית "יום חדש" כדי לספר האם יש הבדל בין המצלמות בתוך הבית למצלמות בחוץ, ואיך הוא באופן אישי מתמודד עם התגובות.

"מרגש מאוד לראות את זה, ואולי קצת מביך", אומר תמיר. "אני עדיין לא רגיל לראות את עצמי בטלוויזיה ואפילו עוד לא ראיתי את השידורים. אני מאמין שמתישהו אעשה את זה אבל אני עדיין לא בשל".

"הסרט הזה מתעד את החזרה שלי, של קותי ושל יאנה לחיים השגרתיים והנורמליים מחוץ לאח הגדול", מספר תמיר על הסרט המסקרן שישודר בשעה 21:00. "אני למשל הגעתי קודם כל לבית שלי, ולמחרת הלכתי במשרד והסתובבתי ברחוב כדי לראות תגובות של אנשים ונסעתי כמובן גם למשפחה".

אך האם יש בכלל חיים שגרתיים אחרי האח הגדול? גם על השאלה הזו ינסה לענות הסרט: "בינתיים קשה להגיד שיש דבר כזה", מודה ורדי.
"במהלך השבוע כבר אחזור לעבודה. אני מאמין שזה מה שייצב אותי על הקרקע ויחזיר אותי לפרופורציות הנכונות. לא לעשות כלום זה לא טוב לנפש. אני כן מתגעגע לעבודה, אבל היתרון היחידי הוא שבבית האח הגדול לא הייתה לי שביזות יום א'".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share