יום שלישי, 10 באפריל 2012

לוקח ת'זמן: תמיר ורדי בהפסקת סיגריה

שבוע לאחר שיצא מבית "האח הגדול", נרגע הפיינליסט תמיר ורדי מההמולה סביבו ולוקח לעצמו כמה דקות של שקט מוחלט בגינה מתחת לבית. טוב, כמעט מוחלט
תמיר ורדי מבלה בימים שאחרי בית האח הגדול (צילום: צ'ינו פפראצי ,mako)
אתה מדבר עם מירי בוהדנה, או שאתה שוב עובד עלינו?
בזמן שחבריו לגמר "האח הגדול" מעבירים את זמנם בשלל אירועים מתוקשרים וצוברים דקות תהילה, תמיר ורדי דווקא משתדל לשמור את עצמו הרחק מאור הזרקורים ומנסה להתאקלם חזרה בשגרת היום-יום שלו, עד כמה שניתן.

ורדי חזר לדירה התל אביבית שלו ואת אחר הצהריים של אחד הימים האחרונים העביר בגינה הסמוכה לביתו, שם הוא ישב, עישן סיגריה, ונראה רגוע מאי פעם.
מעט האנשים שעברו בגינה השכונתית לא התעלמו מהנוכחות שלו ומיד עצרו, שאלו, הרעיפו אהבה וביקשו להצטלם. אם חשבתם שעכשיו ורדי כבר מעכל את גודל המעמד שלו, טעיתם. הוא עדיין לא מאמין שהגיע לגמר ושכל כך הרבה אנשים אוהבים אותו, והוא דואג להגיד את זה לכל עובר אורח שניגש לפרגן לו.

האמת, לנו התמונות האלו עשו דה-ז'וו לפינת העישון בחצר של בית "האח הגדול" וגעגועים לימים שיכולנו לראות את ורדי והשטויות שלו. אנחנו מקווים שאחרי תקופת ההתאקלמות הוא יתחיל לבלות, להסתובב ולנצל את אבק הכוכבים שלו. בכל זאת, זה לא ימשך לנצח.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share