יום חמישי, 5 באפריל 2012

נופר מור על קותי סבג: "אני לא מאמינה לו"

מסתבר שנופר מור תמכה בתמיר לזכייה ב"האח הגדול", ולכן ברגע ההכרזה על זכייתו של קותי, צייצה בטוויטר בלהט הרגע כי מדובר ב"ביזיון למדינת ישראל". כמה ימים אחרי היא נשמעת קצת אחרת
כמעט שנה אחרי שיצאה בעצמה כאחת הפיינליסטיות של בית "האח הגדול", צפתה נופר מור בעונה הרביעית של התכנית ומסתבר שהיה לה פייבוריט. ולא רק זה, אלא שהייתה לה גם דעה מגובשת לגבי זוכה העונה, קותי סבג, והיא אף שיתפה בה את חבריה בטוויטר.

מור חיכתה רגעים ספורים אחרי ההכרזה על נצחונו של סבג, וצייצה את המשפט "ביזיון לעם ישראל", כשהכוונה שלה הייתה לבחירה של המסמסים בסבג כמיליונר החדש של התוכנית.

מהר מאוד מור החלה לקבל תגובות נזעמות משלל אנשים והבהירה שהיא לא מסכימה איתם, בדרכה הלא דופקת חשבון.
רוצים דוגמא? כשמישהי כתבה לה (לא נגענו): "לא יפה מה שאת כותבת. גם אני לא רציתי שקותי ייזכה. זה ממש לא ביזיון זה בן אדם שממש צריך את הכסף כדי להשתקם, להתחיל חיים. לא מבינה אותך". ענתה לה מור (לא נגענו): "התכנית היא לא תכנית שיקום וכדאי שעוד אנשים יבינו את זה".

מור, מי קיווית שיזכה?
"קיוויתי שתמיר יזכה כי אני חושבת שהכי הגיע לו מבין כולם. הוא לא שיחק את המשחק, היה עצמו, עשה את כל המשימות והתנהג בהתאם לבית האח הגדול. אני חושבת שהיה עליו קונזצוס, אבל הסמסים השתלטו".

ומה יש לך נגד קותי?
"אני לא מאמינה לו. אני לא יודעת כמה הוא היה הוא וזה מה שביאס אותי. אני לא מכירה אותו אישית, אני יודעת מה זה ששופטים אותך מבעד למסך, אני מאחלת לו המון בהצלחה, שינהג בתבונה עם הזכייה שלו וחג שמח לכולם".

אז זה ביזיון או לא?
"זה נכתב בלהט הרגע, אני - כמו כל עם ישראל - צופה באח הגדול וחושבת שכל מי שזכה עד היום הגיע לו. מה שכתבתי לא אומר שלא הגיע לקותי, אבל אני חושבת שיותר הגיע לתמיר. לכל אחד יש פייבוריט במשחק ואם הוא הגיע לחמישייה האחרונה, אז הוא המנצח בשבילו. אני לא באמת מכירה את קותי, נגררתי אחרי המשחק הזה כמו כולם".

ואם יציעו לכם קמפיין משותף, תסכימי?
"למה לא?".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share