יום שני, 9 באפריל 2012

סיון אברהמי וערן טרטקובסקי מתקרבים

ערן טרטקובסקי נמצא לאחרונה במשבר בזוגיות עם החברה נטלי דוידוביץ' ונראה שמצא נחמה בזרועותיה של סיון אברהמי. לאחרונה בילו השניים לא מעט ביחד ובימים אלה בודקים האם יש סיכוי לזוגיות חדשה בביצה
ערן טרטקובסקי וסיון אברהמי(mako)אחרי שיצא מבית "האח הגדול", ערן טרטקובסקי חשף לכולנו את בת הזוג שלו, נטלי דוידוביץ'. בימים האחרונים מספרים מקורבים לשניים כי טרטקובסקי ודוידוביץ' בוחנים מחדש את מערכת היחסים הזוגית שלהם מאז שיצא מהבית הנצפה במדינה, וכמו שזה נראה כרגע לא נראה שהזוגיות שלהם תשרוד את השינוי הגדול בחייו.
לצד זה רצה הגורל ובמסיבת סיום העונה של התוכנית, שהתקיימה בשבוע שעבר, פגש טרטקובסקי מישהי חדשה. את החדשה הזו אתם מכירים טוב מאוד- מדובר בלא אחרת מאשר סיון אברהמי.

השניים הכירו במסיבה על ידי חברים משותפים ומאז הם נמצאים בתחילתו של קשר, כאשר בחמישי האחרון אף הגיעו ביחד לערב קריוקי של הקולגה ליהיא גרינר, בילו ערב שלם ביחד ואף עזבו את המקום ביחד למעלה משעה אחרי שכולם כבר הלכו.
לא ברור עדיין לאן זה יוביל מאחר והמצב מורכב, בעיקר מבחינתו של טרטקובסקי, אך בסביבתם יודעים לספר שהשניים הכי בעניין וכמו שזה נראה כרגע, מתכוונים לבחון בימים הקרובים האם יש מצב לזוגיות.
טרטקובסקי, אתה וסיון זה רעיון מצוין.
"אין תגובה".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share