יום חמישי, 24 במאי 2012

אבי הזמר מפתיע את קותי באולפן

רגע לפני שהוא משתלט לכם על המסך עם תכנית חדשה, אבי הזמר הגיע לבקר את קותי באולפן. לאחר שפירגנו אחד לשני והעלו קווים זהים לדמותם, גילה אבי כי קותי הוא בעצם הזוכה של האח הגדול. היה מענין

אבי הזמר, הלהיט הכי רותח בזמר המזרחי קפץ היום (רביעי) לביקור אורח בתכנית החדשה של קותי. אבי, סנסציית המוזיקה שכובשת את ישראל יחל בקרוב להנחות תכנית אירוח מוסיקלית שבה יארח את מיטב הזמרים, הידוענים והמכרים לשעה של שירים דיבורים. במסגרת התכנית אבי הזמר ייצא גם לשטח וייפגש עם כל האנשים שהביאוהו עד הלום - העם.
רגע לפני שהוא כובש גם את המסך הקטן, הגיע הזמר לבקר את קותי באולפן ולאחר שהודה כי במהלך כל העונה הוא היה בעדו ואף סימס לו. "אנשים אמרו שאתם לא חכם ואתה סתם אבל אני ישר ידעתי שאתה חכם, כי יש לך עיניים כאלו". קותי צחק וענה כי השורה התחתונה היא נכונה והזכיר כי בסופו של דבר הוא ניצח את כולם. כאן הופתע אבי במיוחד, והודה כי עד עכשיו היה בטוח שיאנה זכתה.
בהמשך החליפו השניים חוויות מעולם הזוהר, ואבי אף זכה לטיפים מקותי כמו "לא להתרגש מאנשים קנאים במהלך הדרך, לדעת לקבל ביקורות ולהאמין בדרך שלך". אבי הסכים ואמר כי גם לא היה קשה בהתחלה וגם הוא סבל מחוסר פרגון. צפו בקטע המלא.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share