יום שלישי, 15 במאי 2012

סער סקלי: "מנעו את כניסתי לאוניברסיטת חיפה"

משתתף "האח הגדול" הוזמן להשתתף באירוע של סטודנטים ערבים, אולם לדבריו, הוא הוכרז "פרסונה נון-גרטה". האוניברסיטה בתגובה: "לא נאפשר קיום אירועים פרובוקטיביים"
פרסונה נון גרטה? סקלי (צילום: נמרוד סונדרס)אוניברסיטת חיפה נגד סער סקלי: לדברי האחרון, דיקן הפקולטה החליט שלא לאפשר לו להשתתף באירוע של סטודנטים ערבים באוניברסיטה, לטענתו בשל דעותיו הפוליטיות.

"הגבולות של חופש הביטוי בארץ הולכים ומצטמצמים", אמר סקלי בפסטיבל "שובר מסך" בעמק יזרעאל. "בכנס סטודנטים של אוניברסיטת חיפה, דיקן הפקולטה החליט שאני פרסונה נון גרטה ושאני מעורר מעורר סנסציה בעצם קיומי. הייתי אמור להגיע ולא נתנו לי". סקלי סירב להרחיב לאחר הפאנל על הדברים.

באוניברסיטת חיפה מכחישים את הטענות, ואומרים כי סקלי הוזמן להשתתף ברגע האחרון בהצגה של תלמידים ערבים מן האוניברסיטה, וכי הוחלט שלא להכניסו עקב החוק האוניברסיטאי הקובע כי אירועי האוניברסיטה מיועדים לתלמידיה בלבד. עם זאת, בתגובתם לדברים נמסר: "אוניברסיטת חיפה רואה בחומרה כל ניסיון להסתה כנגד מדינת ישראל בתוך שטח האוניברסיטה ולא תאפשר קיומם של אירועים פרובוקטיביים מסוג זה. חובתה של האוניברסיטה היא בראש ובראשונה לסטודנטים ולבטחונם, לקיום לימודים כסדרם בשטח האוניברסיטה, וכך יהיה".

סקלי, סטודנט באוניברסיטת תל אביב, עורר סערה בתוכנית בשל דעותיו הפוליטיות. כמו כן, לאחר צאתו מבית "האח הגדול", היה בין יוזמי ומנחי טקס הזיכרון לנכבה, שגם היא עוררה מחאה.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share