יום רביעי, 16 בפברואר 2011

הקץ לשמועות: תוצאות ההצבעה של דנה רון

בעקבות אירועי השבוע האחרון, חשפה קשת בצעד חסר תקדים את תוצאות ההצבעה שהובילו להדחתה של דנה רון מבית האח הגדול בשבת האחרונה. מתברר, שבעת סגירת הקווים עמד הפער הסופי בין דנה שנמצאה במקום האחרון למקום ה-3 על 15,161 קולותאפשר לאפסן את השמועות ולנטרל סופית את כל תיאוריות הקונספירציה שחרשו את המדינה בשבוע האחרון, נתוני האמת מאחורי ההדחה של דנה רון מבית "האח הגדול" נחשפים.
תהליך ההצבעות החל עם פתיחת הקווים ביום ד' האחרון 9/2 ,בשעה 22:58:29 בעת שידור התכנית בערוץ 2. הקווים נסגרו במוצ"ש 12/2 בשעה 22:21:15. הנתונים מגלים כי ביום שישי בשעה 15:25 עברה דנה למקום הרביעי והאחרון, אז עמד הפרש הקולות על 189 קולות מהמקום ה-3.


בסיכומה של ההצבעה, בעת סגירת הקווים במוצ"ש עמד הפער הסופי בין דנה שנמצאה במקום האחרון למקום ה-3 על 15,161 קולות. באותו ערב מספר הקולות לו זכה המועמד להדחה שהגיע למקום הראשון עמד על יותר מפי 2 ממספר הקולות אותם השיגה דנה.
כידוע, מנגנון ההצבעה וספירת הקולות בתכנית הוא מנגנון ממוחשב המופעל על ידי חברות חיצוניות המתמחות בנושא כאשר ההצבעות מתקיימות ב-2 אמצעים- באמצעות שליחת SMS וע"י הצבעה אינטרנטית.


כזכור, השמועות כאילו הדחתה של דנה נעשתה בניגוד לתוצאות ההצבעה ורמיזות כאילו היא עזבה מרצונה את הבית שטפו את הרשת בימים האחרונים.
באחד הפרסומים אף נטען כי קשת פיצתה את דנה ובן זוגה בסכום של מאות אלפי שקלים ומיהרה להוציא אותה מהבית בעקבות תקרית פליטה הפה של עורך התוכנית. רון כמובן הכחישה בתוקף כל תיאוריית קונספירציה ודאגה להסביר כי מדובר בשקר מוחלט.

מקשת נמסר:
"אנו נפעיל את כל האמצעים העומדים לרשותנו כנגד גורמים אשר יפרסמו נתוני הצבעות מסולפים ומידע מופרך באשר לתכניות שאנו מפיקים. פרסום שכזה נועד לפגוע במוניטין קשת ולנצל את עוצמת התכנית ואת אהבת הציבור אליה כדי לגרוף פרסום. מדובר במעשה חמור וקשת תפעל למיצוי הדין מול גורמים אלה"

מקור - מאקו
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share