יום שלישי, 14 בפברואר 2012

ע', דיירת חדשה: "אכניס משב רוח רענן"

הערב תפתח הקופסא בחצר האח הגדול ומשם ייצאו הדיירים החדשים. אחת מהן, בת 28 מנתניה, הסכימה להתראיין ולספר איך היא מרגישה: "זו חוויה של פעם בחיים, חלום של הרבה אנשים ואני זכיתי"

ארז טל ואסי עזר כבר מוכנים לכניסת הדיירים החדשים, אך האירועים בבית התחילו כבר מוקדם יותר כאשר מסוק עבר מעל הבית בדרישת שלום ליעל. ומה צפוי הערב? "זה הולך להיות ערב מיוחד", אומר ארז. "יש דיירים מעניינים: רווק שמחפש מערכת יחסים רצינית ומאוד רוצה את יאנה, יש מישהי שמאוד מתעצבנת ויש מישהי שהיא פנויה ויפה", הוא מגלה.
אחת מהדיירות אפילו הסכימה להתראיין וסיפרה איך היא מרגישה: "אני ע', גרה באזור נתניה, בת 28 וחצי, ואני מתחילה להתרגש".
"זו חוויה מדהימה של פעם בחיים. זה חלום של הרבה אנשים ואני זכיתי. אני מצפה להביא משב רוח רענן, הרבה אנרגיה הרבה צחוקים והרבה כיף. אני מאמינה שאתחבר מאוד לקותי, לאביבית ולתמיר", סיכמה.
אז מי ייצא מקופסת ההפתעות? הערב בשעה 21:30 נקבל את כל הפרטים. בינתיים, אתם מוזמנים להמשיך לעקוב אחר הדיירים הותיקים בשידור החי מתוך הבית.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share