יום חמישי, 15 במרץ 2012

פפראצי צבי פורטל ביציאה מהבית

חודש אחרי שנכנס לבית האח הגדול, החליט הקהל בבית שהוא מעדיף להיפרד מהדייר החדש, המתלהם וההומופוב,

אני מוכן לקלוז אפ, אבל איפה המאפרת שלי?
שיואו, איזה זכר! צבי בדרך למסעדהחודש ימים לקח לעם ישראל על מנת להבין שהוא לא ממש אוהב את הקריזות והתפרצויות הזעם של הדייר החדש בבית האח הגדול, צבי פורטל, ולשלוח אותו לביתו, בלי שום צל של רצון לראותו בחזרה.

פורטל, שנכנס לבית בסבב השני והכושל של הדיירים, היה הדייר היחיד ששרד, לאחר שלירון זהבי ועינב ויינר נשלחו לחיים האמיתיים. הוא גרם ללא מעט ויכוחים בבית והסתכסך עם מספר רב של דיירים ביניהם שרי, ערן וסער.

יום שלישי, החליטו הצופים שעם כל הכבוד לגבריות הסמי ברברית שלו (או למשחק המוצלח), זה כבר לא עושה להם את זה ושיגרו אותו בחזרה לחיו האמיתיים.

מיד לאחר ההדחה, מצא את עצמו פורטל ההמום ("אני בטוח שקותי יילך הביתה"), במסעדה של חיים כהן (מי אמר שיתוף פעולה מסחרי ולא קיבל), שם בלס מכל הבא ליד, הצטלם עם הנוכחים והמשיך בדרכו.

כזכור, רגע לפני הכניסה שלו לבית האח הגדול, התראיין הדייר העצבני ל"ישראל היום", שם טען כי "הומואים זה נגד הטבע. על כל בקבוק אחד של קוקה-קולה יוצא אחד פגום ומוכרים אותו בחצי מחיר". אגב, זה לא מה שהפריע לו להתחבק עם המנחה אסי עזר ולצחקק איתו כל הדרך אל האולפן. שנאמר: צבוע?

וואלה! סלבס מתעבת ומגנה הומופובים. גם אם הם בטוחים שהם נראים טוב. בעצם, בעיקר אם הם בטוחים שהם נראים טוב.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share