יום ראשון, 25 במרץ 2012

קים מגיב לפרשת הכדורים העונה?

קים מגיב פרשית הכדורים:
שלום רב, במדור שלכם עלתה ידיעה, ולפיה גם העונה דיירים מהאח הגדול קיבלו כדורים, וזאת בהסתמך על קטע שהעלו צופים מערוץ 20, במסגרתו יאנה וסער צוחקים שבית האח הוא מחלקה גריאטרית, כאשר הם מציינים את הברך של דודו ואנשים שנוטלים כדורים, עניין שהיינו צוחקים עליו ברגיל, שכן היה זה סוד גלוי, כי היו שם לא מעט חולים בריאותיים למחלות כרוניות פיזיות ואחרות, אבל ממש לא פסיכיאטריות. בכלל, השנה בבית האח כלל לא היה פסיכיאטר, כי אם פסיכולוג בלבד, וכידוע אין פסיכולוג רשאי מבחינה רפואית ומשפטית לרשום מרשמים או לתת תרופות.
דודו - מחלת גאוט - כדורים וזריקות
אני (קים רטוש) - ארקוקסיה 90 מיליגרם למחלת הפרקים שלי + ויטמין d ובי 12
אביבית - מחלת קדחת ים תיכונית fmf, ארבעה כדורים קולציכין ליום.
יודגש, כי את הכדורים הבאנו מהבית, מהרופאים שלנו ועל פי מרשמים אישיים שלנו, כאשר הכדורים היו אצלנו במגירה בצמוד למיטה והיינו נוטלים אותם אל מול המצלמות בריש גלי. כאמור, הדבר היה בבחינת סוד גלוי.
זה הסיפור בפשטות. והם הפסיקו את השידור כיוון שהדיירים דיברו על המחלות של הדיירים האחרים ובכך פגעו בפרטיות ובחיסיון הרפואי שלהם.
אודה באם עניין זה יובהר כדבעי.
תודה
קים רטוש.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share