יום ראשון, 15 באפריל 2012

צבי: "ביני ובין אביבית יש כרגע נתק מוחלט"

אופסוש: כמה ימים לאחר שהחליטו לסיים את הקשר, אביבית וצבי נפגשו בטעות באירוע והחליפו כמה מילות נימוס בלבד. למרות זאת, אל תפסלו קאמבק
מימונה חיים רביבו 2012 - צבי פורטל (צילום: שרון רביבו ,mako)כידוע, אביבית בר זוהר וצבי פורטל נפרדו לפני מספר ימים, למרות שניסו לאחר "האח הגדול" לחדש את הקשר הזוגי ביניהם. השניים ניתקו את הקשר, והופתעו אמש להיתקל זה בזו באירוע המוני ומתוקשר, חגיגות המימונה באשדוד.

אז נכון שהשניים כבר לא ביחד, אבל כשבר זוהר ראתה את פורטל מגיע לאירוע של חיים רביבו עם אחותו הגדולה וההורים שלו, היא מיד ניגשה להגיד שלום ולהציג את עצמה בפניו הוריו של פורטל, לכל מקרה שלא יבוא. או שאולי ראתה בלונדינית צמודה לפורטל ורצתה לוודא במי מדובר?
השניים החליפו ביניהם מילות נימוסים ובר זוהר העבירה כמה דקות עם המשפחה שלו ומאותו רגע כל אחד הלך לדרכו. כשהגיע הזמן ללכת הבייתה לא ויתרו השניים על שלום מנומס וככה זה נגמר. בסביבתם כרגע לא ממהרים לדבר על קאמבק אפשרי.

צבי, מה קורה?
"ביני ובין אביבית יש כרגע נתק מוחלט".

יש סיכוי לקאמבק?
"אי אפשר לדעת".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share