יום ראשון, 15 באפריל 2012

יאנה: "היה חשוב לי שכולם יידעו שאני מוסלמית"

הערב ישודר הסרט "חוזרים הביתה" בו נוכל לראות איך נראה המפגש הראשון של קותי, יאנה ותמיר עם השגרה החדשה שלהם. "נשארתי מאוד שקולה אחרי האח הגדול", מספרת יאנה לאסי עזר. "הפתעתי את עצמי". צפו בהצצה

הימים הראשונים של קותי סבג, תמיר ורדי ויאנה יוסף מחוץ לבית האח הגדול היו עמוסים באירועים. בין מפגש עם המשפחות לראיון נוסף בתקשורת הצליחו חלקם לפנות זמן גם כדי להסתכל קדימה, אך מבלי לשכוח את החוויה שעברו. הערב בשעה 21:00 ישודר הסרט "חוזרים הביתה", בו נוכל לעקוב מקרוב אחר השגרה החדשה של הזוכה הגדול ושני הפיינליסטים וגם לשמוע איך הם באמת מרגישים.
"אני לא כל כך ישנה", הודתה יאנה באוזניי אסי עזר בזמן שביקרה בביתו. "יש הרבה מחשבות ותכניות. אני עושה שיקולים. האמת שהופתעתי מעצמי, חשבתי שאלך לאיבוד".
"היה חשוב לי להגיד שאני מוסלמית - גם בחוץ וגם בתוך הבית", נזכרת יאנה. "אני יודעת שהשיקול העיקרי של קותי בתוך הבית היה לא להמשיך איתי כי אני מוסלמית, וזה באסה כי זה מעולם לא קרה לי בחוץ. מאוד נקשרתי אליו, היה לי כיף בחברתו, הוא הצחיק אותי בטירוף".
אז למה אחרי כל זה יאנה לא מודה שהיא מאוהבת בקותי? צפו בהצצה לסרט "חוזרים הביתה".
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share