יום שלישי, 1 במאי 2012

חוזר למסך: קותי סבג מצטרף לערוץ 24

זוכה "האח הגדול" יחל בקרוב את הקריירה הטלוויזיונית שלו בדמות הגשת תכנית אירוח יומית בערוץ המוזיקה. רק אל תשכח להזמין את יאנה, כן?
קותי סבג בצילומים לישראל היום, האח הגדול (צילום: ראובן שניידר  ,mako)אמנם עבר רק חודש מאז שעזב אחרון את בית "האח הגדול" ואת מסכי הטלוויזיה שלנו, אבל אם גם אתם כבר הספקתם להתגעגע לקותי סבג, אז אפשר להפסיק.
בדומה לבוגרים אחרים של הריאליט המצליח כמו אלירז שדה ונופר מור, גם קותי יזניק את הקריירה הטלוויזיונית שלו בערוץ 24, לאחר שעבר בהצלחה את האודישנים.

במסגרת לוח השידורים החדש שבונים בימים אלה בערוץ, יוביל סבג תכנית אירוח יומית חדשה, שתקרא "קותי והאחות החורגת" (שם זמני).

האחות החורגת תהיה למעשה קול נשי שילווה את קותי במהלך השידור, וביחד הם ישדרו קליפים חדשים, יארחו אורחים שונים וישוחחו עם הגולשים בבית. אנחנו רק מקווים שלא יעבור הרבה זמן עד שהוא יזמין גם את יאנה להתארח בתכנית.

1 תגובות:

אנונימי אמר/ה...

בהצלחה קותי!

שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share