יום שני, 21 במאי 2012

כמה אהבה: אביבית וצבי מתקרבים ומתרחקים

אפשר להוציא את אביבית וצבי מבית "האח הגדול", אבל אי אפשר להוציא את בית "האח הגדול" מאביבית וצבי, שממשיכים לריב ולהשלים, להתקרב ולהתרחק. מה יהיה הסוף? כי האמת שקצת התעייפנו
סאגת אביבית בר זוהר וצבי פורטל מסרבת להיגמר, למרות שהשניים כבר מזמן לא ביחד. כשהם נפגשים באירועים מתוקשרים הם מיד נצמדים, גם מעבירים את רוב האירוע ביחד. זה גם מה שקרה בסוף השבוע האחרון, ולא רק באירוע אחד.


ליום ההולדת של פורטל בר זוהר לא הגיעה וסיפקה הסבר מבעוד מועד. אבל ליום ההולדת של שי רגב שנערכה ביום שאחרי, היא הגיעה ופגשה את פורטל. מקורבים לשניים סיפרו כי הם בילו זה עם זו ואף יצאו מהמקום ביחד.
יממה לאחר מכן נפגשו השניים שוב, גם הפעם במקרה, כשכל אחד הגיע בגפו להשקת אלבומו העשירי של קובי פרץ, "כתוב בשמיים". האירוע נערך באחוזת גן וכלל קוקטייל, ארוחת ערב ובסוף גם הופעה של הזמיר.

גם במהלך הערב הזה השניים נראו קרובים, אבל לא עזבו את המקום ביחד. מקורבים מספרים שבין מפגש אחד לשני השניים לא ויתרו על הזדמנות לריב ואף לא דיברו כמה שעות, אבל באירועים כבר טרחו להשלים. ואת זה אנחנו לגמרי קונים, לאור ההתנהלות הזוגית שחווינו מהם בבית.

מה שכן, אנחנו מניחים שמדובר במערכת יחסים ידידותית בלבד, כי מסתבר שפורטל מטפח בשבועות האחרונים קשר זוגי עם רוני שיינר, מגישת תוכנית האופנה "עשר דקות עם". מקורבים לשניים מספרים כי זה נראה רציני והיחסים עם בר זוהר הם רק שאריות של מה שהתחיל בבית "האח הגדול". אנחנו התעייפנו.

מלבד השניים, הגיעו עוד הרבה קולגות וחברים לפרגן לפרץ, שהגיע עם אשתו ענבל פלדבאום והשניים נראו צמודים ומאוהבים (מתי נראה הריון שני?). עוד הגיעו משה פרץ ובת הזוג ירדן גוזלן, אירית רחמים, זהבה בן, שולה זקן, התאומות גיטר (זוכרים?) ואחרים.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share