יום שני, 4 ביוני 2012

קותי רגל: קותי סבג כובש

קותי סבג מגיע לכל אירוע כדורגל אליו הוא מוזמן, אבל הפעם הוא פגש שם את אביבית בר זוהר, שלא באה לשחק, אלא להשוויץ בלוק החדש שסידרה לה הסטייליסטית הצמודה. מה דעתכם?
אירוע קט רגל - קותי סבג (צילום: צ'ינו פפראצי ,mako)כשקוראים לקותי סבג להגיע לאירוע בו הוא צריך לשחק כדורגל, הוא מיד מתייצב. במיוחד אם מדובר באירוע שמטרתו נעלה, כמו זה שנערך בסוף השבוע האחרון.

סבג הגיע להשתתף בטורניר קט רגל של האגודה למלחמה בסרטן ורשת מועדוני הקט רגל "גול טיים", שכל הכנסותיו קודש לפעילות האגודה.

באופן צפוי, משך סבג המון תשומת לב, גרר אחריו גלים של מעריצות, אך כמובן שדאג לחתום לכולן והיה חברותי במיוחד. במקום הוא פגש גם את צבי פורטל, קולגה וחבר קרוב לבית "האח הגדול", שהגיע אף הוא להשתתף בטורניר.

נוכחות מפתיעה בטורניר היתה אביבית בר זוהר, שפגשה את האקס פורטל. השניים לא נראו קרובים במיוחד, מאחר וסיפרנו לכם כבר שפורטל המשיך הלאה בזוגיות חדשה. כשהיא לא מתעסקת בפורטל, בר זוהר מוצאת זמן לתת גם תשומת לב למעריצים שלה ולהציג את הסטייל החדש שלה, מאחר ולאחרונה איבזרה את עצמה בסטייליסטית צמודה. מה דעתכם על הלוק החדש?
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share