יום שני, 14 בפברואר 2011

אסי עזר: כל האמת – למה דנה רון הודחה

אני אומר לכם באופן חד משמעי: דנה רון הודחה מבית האח הגדול כי קיבלה הכי פחות אס.אמ.אסים (לצערי, כי די חיבבתי אותה). חבל שאנשים עם דמיון מפותח מפיצים שקרים ותיאוריות קונספירציה
337 מילה על להכות על חטא
לפני שבע שנים יצאתי מהארון באחד מעיתוני סוף השבוע. מאז קיבלתי מאות פניות מהומואים ולסביות, חלקם בארון, חלקם מחוצה לו, שביקשו שאעזור, שאסביר להם איך מספרים להורים, איך חיים עם זה.
אני מודה של-99% מהפניות לא חזרתי. נבהלתי. לא רציתי לקחת אחריות, חשבתי אז (ואני חושב גם היום) שאני לא מוסמך לייעץ במשהו כל כך קריטי כמו יציאה מהארון. הרי לי יש רק את הסיפור שלי ואין לי מושג מה קורה לכל אחד בביתו, עם משפחתו. ומה יהיה אם אגרום נזק?
מהצורך לעזור לאחרים נולד הסרט "אבא, אמא יש לי משהו לספר לכם", וכמובן שאחריו הפניות לעזרה ותמיכה רק גדלו. וגם כאן, כמעט לכולם, לא חזרתי.

לפני שלושה שבועות קיבלתי מכתב מאימא, אישה מקסימה, שביקשה ממני, התחננה ממש, שאפגש איתה ועם הבן שלה. היא כתבה שהיא מרגישה שהיא מאבדת אותו והיא רואה בי סוג של מפלט אחרון לעזרה. לא אפרט את תוכן שלושת עמודי המכתב, מפאת שמירה על פרטיותם, אבל כן אספר לכם שנלחצתי. מאד. הנחתי את המכתב ולא חזרתי אליו שלושה ימים.

יציאה מהארון: כך תעשו את זה
למי לספר קודם, למה לצפות ואיך להתכונן
יציאה מהארון: כך תעשו את זה
אחרי שלושה ימים קראתי אותו שוב והחלטתי שזהו, צריך לעשות מעשה. עם כל הכבוד לפחד שלי, אין פה מקום להיות אגואיסט. נפגשתי עם האם ובנה, תחת קורת הגג של איגי, ארגון נוער גאה. ישבנו לשיחה. שיחה לא פשוטה, מאד אמוציונלית. הקשבתי, אמרתי מה אני חושב, חיבקתי.
אחר כך מנכ"ל הארגון, אבנר דפני המקסים, נתן לאימא את כל המידע על גופים המקצועיים שיכולים להמשיך וללוות אותה. נראה לי שעזרנו להם, קצת.
אז עכשיו אני רוצה להתנצל, בפני כל אלה שפנו אלי בעבר ולא חזרתי אליהם. אני מעוניין להכות על חטא. אני רוצה לעזור. ולכן, כל מי שנמצא כרגע במקום בו הוא מרגיש שהוא לא יכול לעבור את זה לבד ורוצה להתייעץ ולשתף, אתם מוזמנים לכתוב לכתובת הזאת: azarassi@yahoo.com. זהו מייל שפתחנו במיוחד לצורך העניין.
אני ואנשי איגי נעבור על המיילים שלכם, ואני מבטיח שנעשה כמיטב יכולתנו. אם יהיה צורך גם ניפגש (שוב, תחת קורת הגג של איגי) ונבחן יחד איך אפשר לסייע.
ואני מבקש, המייל הזה נועד למי שצריך עזרה באמת. בשביל כל היתר יש את הטוויטר שלי :)

63 מילה על האמת!
הקלות הבלתי נסבלת של הפצת שקרים ותיאוריות קונספירציה הזויות שהגיעו לאוזניי בארבעים ושמונה השעות האחרונות מחייבת אותי לומר באופן חד משמעי:
דנה רון הודחה ביום שבת מבית האח הגדול כי היא קיבלה הכי פחות אס.אמ.אסים (לצערי, כי די חיבבתי אותה). העם אמר את דברו, ולא אף אחד אחר! אל תאמינו לשטויות שמוכרים לכם אנשים עם דמיון מפותח, שמפיצים שקרים בוטים ונטולי בסיס לחלוטין.
שידורי ספורט , צפייה ישירה , סרט , סדרות , צפייה , הורדה יוטיוב , סרטים לצפייה ישירה ,שידור ספורט בחינם , שידורים חיים שידורים חיים האח הגדול עונה 4 | משדר הגמר בשידור חי שידור חי לצפייה ישירה | עונה 4 בשידור חי |
 
Share